PRODUCT CARD
BREYKO:
Barcode:
Z1288
5906190585042
Dimensions [mm]
D1:

Additional information:

Specifications:
Applications:
Front
Comments:
  
 
 
Cross reference
Manufacturer Cross reference
TRWGDB1288
A.B.S.37000OE
A.B.S.37000
ACDelcoAC627681D
APEC brakingPAD928
ATE13046079092
ATE13046079052
ATE13046079042
BENDIX573515B
BENDIX573504B
BENDIX573202B
BENDIXDB1969
BORG & BECKBBP1589
BORG & BECKBBP2247
BOSCH0986TB2751
BOSCH0986TB2037
BOSCH0986424832
BOSCH0986424454
BOSCHF03A150009
Brake ENGINEERINGPA1102
BREMBOP50028
DELPHILP1046
DONCVP073
E.T.F.120681
FEBI BILSTEIN16811
FEBI BILSTEIN16251
FEBI BILSTEIN16164
FERODOFVR1879
FERODOFVR1043
FERODOFSL1879
FERODOFSL1043
FERODOFCV1043
FIRST LINEFBP3212
fri.tech.2710
FTEBL1926A4
GIRLING6112889
HELLA8DB355005391
ICER141126700
ICER141126204
ICER141126203
ICER141126
JP GROUP698380006
JURID573202J
JURID2915309560
JURID2907609560
JURID2907604530
KAWE81172
LEMFÖRDER2054204
LPR05P633
LPR05P1517
MAGNETI MARELLI363702161200
MAGNETI MARELLI363702160646
MAPCO6749
MERCEDES-BENZ0084204620
MERCEDES-BENZ0054208620
MERCEDES-BENZ0044202420
MERCEDES-BENZA9024210110
MERCEDES-BENZ0044201520
MERCEDES-BENZA0084204620
MERCEDES-BENZ0034201720
MERCEDES-BENZA0054208620
MERCEDES-BENZ0024204220
MERCEDES-BENZA0044202420
MERCEDES-BENZ0024204120
MERCEDES-BENZA0044201520
MERCEDES-BENZA0034201720
MERCEDES-BENZA0024204220
MERCEDES-BENZA0024204120
MERCEDES-BENZ9024210110
MERITORMDP1043
METELLI2202621
METELLI2202620
METZGER061402
METZGER057800
MEYLE0252915319
MEYLE0252907620PD
MEYLE0252907620
MGA609
MINTEXMDB2795
MINTEXMDB1802
NK223332
OPTIMAL10404
OPTIMAL10119
PAGIDT9057
PAGIDC4068P8555
PAGIDC4068
PAGIDC4028
PE Automotive08631400A
PEX7435S
PEX7435
QH Benelux7024
QUINTON HAZELL861400
QUINTON HAZELLBP878
QUINTON HAZELLBLF878
RAMEDERT0611275
RAMEDERT0611274
REMSA861400
REMSA061412
REMSA061402
REMSA061400
REMSA61412
REMSA61400
ROADHOUSE861400
ROULUNDS RUBBER627681
RUVILLED00013260
sbs223332
SCT GermanySP132
SPIDAN32937
SPIDAN31399
SWAG10916251
SWAG10916164
TEXTAR2915370
TEXTAR2915320014T3011
TEXTAR2915320014
TEXTAR2915301
TEXTAR2907620014T3011
TEXTAR2907620014
TEXTAR2907604
TRISCAN811023037
TRISCAN811023011
TRUSTING2710
VAICOV3081081
VAICOV308108
VALEO541664
VALEO873153
VALEO872153
VALEO872076
VALEO598966
VW2D0698151B
VW2D0698151A
WABCO12999541VT
WOKINGP714302
WOKINGP714300
ZIMMERMANN291532001
ZIMMERMANN290762001
 
Applications
Producer Model Type Fitting Position kW HP
From
To
MERCEDES-BENZ  SPRINTER 2-t Bus (901, 902) 208 CDI Oś przednia
60
82
04/2000 
 05/2006
  208 D Oś przednia
58
79
02/1995 
 04/2000
  210 D Oś przednia
75
102
03/1997 
 04/2000
  211 CDI Oś przednia
80
109
04/2000 
 05/2006
  212 D Oś przednia
90
122
02/1995 
 04/2000
  213 CDI Oś przednia
95
129
04/2000 
 05/2006
  214 NGT Oś przednia
92
125
04/2000 
 05/2006
  216 CDI Oś przednia
115
156
04/2000 
 05/2006
 SPRINTER 2-t Platforma/Zawieszenie (901, 902) 214 Oś przednia Tylna oś
105
143
02/1995 
 05/2006
 SPRINTER 3-t Bus (903) 308 CDI Oś przednia
60
82
04/2000 
 05/2006
  310 D (903.371, 903.372, 903.373) Oś przednia
75
102
01/1997 
 12/1999
  311 CDI Tylna oś Oś przednia
80
109
04/2000 
 05/2006
  311 CDI 4x4 Tylna oś
80
109
08/2002 
 05/2006
  313 CDI Oś przednia
95
129
04/2000 
 05/2006
  313 CDI 4x4 Tylna oś
95
129
08/2002 
 05/2006
  314 Oś przednia
105
143
02/1995 
 05/2006
  314 4x4 Oś przednia Tylna oś
105
143
08/2002 
 05/2006
  316 CDI Tylna oś Oś przednia
115
156
04/2000 
 05/2006
  316 CDI 4x4 Oś przednia Tylna oś
115
156
08/2002 
 05/2006
 SPRINTER 3-t Bus (906) 210 CDI (906.711, 906.713) Oś przednia
70
95
03/2009 
 
 SPRINTER 4-t Bus (904) 408 CDI Tylna oś Oś przednia
60
82
04/2000 
 05/2006
  414 Tylna oś Oś przednia
105
143
02/1996 
 05/2006
  416 CDI Oś przednia Tylna oś
115
156
04/2000 
 05/2006
 SPRINTER 4-t Platforma/Zawieszenie (904) 411 CDI Tylna oś
80
109
04/2000 
 05/2006
 SPRINTER 4-t Skrzynia (904) 2.3 D 4x4 Oś przednia Tylna oś
58
79
06/1997 
 12/1999
  408 D Oś przednia Tylna oś
58
79
02/1996 
 05/2006
  410 D Oś przednia Tylna oś
75
102
02/1996 
 05/2006
  410 D 4x4 Oś przednia Tylna oś
75
102
05/1997 
 05/2006
  412 D Oś przednia Tylna oś
90
122
02/1996 
 05/2006
  412 D Oś przednia Tylna oś
85
115
02/1996 
 05/2006
  412 D 4x4 Oś przednia Tylna oś
90
122
05/1997 
 05/2006
  412 D 4x4 Oś przednia Tylna oś
85
115
05/1997 
 05/2006
  413 CDI Tylna oś
95
129
04/2000 
 05/2006
  414 4x4 Oś przednia Tylna oś
105
143
05/1997 
 05/2006
  414 D 4x4 Oś przednia Tylna oś
90
122
05/1997 
 05/2006
 SPRINTER 4,6-t Platforma/Zawieszenie (906) 424 (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) Oś przednia Tylna oś
190
258
06/2006 
 
 VARIO Platforma/Zawieszenie 512 D (667.321, 667.322, 667.323) Tylna oś
90
122
09/1996 
 
 VARIO Skrzynia Body / Estate 512 D (667.351, 667.352, 667.353) Tylna oś
90
122
09/1996 
 
VW  LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) 2.3 Oś przednia Tylna oś
105
143
05/1996 
 07/2006
  2.5 TDI Oś przednia Tylna oś
75
102
05/1996 
 08/1999
  2.5 TDI Oś przednia Tylna oś
70
95
05/2001 
 07/2006
  2.5 TDI Oś przednia Tylna oś
61
83
05/2001 
 07/2006
  2.5 TDI Tylna oś Oś przednia
80
109
05/1999 
 07/2006
  2.5 TDI Tylna oś Oś przednia
66
90
05/1999 
 07/2006
  2.8 TDI Oś przednia Tylna oś
116
158
05/2001 
 06/2006
  2.8 TDI Oś przednia
96
131
01/1999 
 01/2002
 LT 28-46 II Platforma/Zawieszenie (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.3 Oś przednia Tylna oś
105
143
06/1996 
 07/2006
  2.5 TDI Oś przednia Tylna oś
75
102
06/1996 
 08/1999
 LT 28-46 II Skrzynia (2DA, 2DD, 2DH) 2.8 TDI Oś przednia Tylna oś
92
125
07/1997 
 01/2002
  2.8 TDI Oś przednia Tylna oś
116
158
04/2002 
 07/2006
  2.8 TDI Oś przednia Tylna oś
96
130
01/1999 
 07/2006